Şubeler

 

The Big Man Cafe & Bistro ilk şubesini 2006 yılında Antalya Konyaaltı Caddesi üzerinde bulunan Atatürk Parkı içerisinde açarken, ikinci şubesini 2008 yılında Lara’da misafirleriyle buluşturdu.

 

The Bigman Lara

The Big Man Bistro & Cafe’nin ikinci şubesi olan The Big Man Lara, Akrabulut Otel ve Adonis Otel arasında, eski Lara yolu üzerinde bulunan Manavoğlu parkı içerisinde yer alıyor. Konyaaltında şubesindeki gibi falezler üzerinde yer alan The Big Man Lara, yeşillikler içerisindeki eşsiz konumuyla şehrin gürültüsünden ve kalabalığından uzaklaşmak isteyen lezzet müdavimlerini keyif veren atmosferinde ağırlamaya devam ediyor.

Mekana giriş bölümünde otopark sorunu olmaması ve şehrin önemli bölgelerine ulaşım kolaylığı sağlaması ise The Big Man Lara’nın öne çıkan diğer özellikleri arasında yer alıyor.

 

Eski Lara Yolu, Antalya
+90 242 316 13 88
lara@thebigman.com.tr

The Bigman Konyaaltı

The Big Man Bistro & Cafe’nin ilk şubesi olan The Big Man Konyaaltı, Antalya Atatürk Parkı içerisinde falezler üzerinde yer alan eşsiz konumuyla dikkat çekiyor. Mekanın kendine özgü iç mimarisi ile birbirinden farklı teras bölümleri ise öne çıkan diğer detaylar arasında.

Konyaaltı plajlarına ve şehrin önemli noktalarına ulaşım kolaylığı bulunan The Big Man Konyaaltı’na, meteroloji karşısındaki kuğulu park giriş kapısından kolayca erişim sağlayabilirsiniz.

 

Konyaaltı Caddesi, Atatürk Parkı İçi / Antalya
+90 242 244 46 36
konyaalti@thebigman.com.tr

Hizmet Saatleri

HERGÜN
08:00 am – 00:00 pm

E-posta ile ulaşın

Yaşadığınız olumlu / olumsuz tecrübeleri yazmanızdan memnuniyet duyarız.